₺23,00 KDV Dahil
₺37,00 KDV Dahil
₺37,00 KDV Dahil
₺47,00 KDV Dahil
₺27,00 KDV Dahil
₺37,00 KDV Dahil
1
En Çok Talep Gören Ürünler

Şeker İlavesiz Helvalar

Firmamızın hizmet prensiplerinin başında hem rafine şeker tüketen hem de tüketmeyen müşterilerimiz için harika bir ürün skalası oluşturmak geliyor. Helva çeşitlerimizde de üretim aşamasında büyük bir emek sarf edilmektedir. Süreç içerisinde şeker ilavesiz biçimde oluşturulan ürün içeriği sayesinde diyabet rahtsızlığından muzdarip olan kişilerin dahi rahatlıkla tüketebileceği bir helva ortaya çıkarılmaktadır. Lezzet bakımından bu ürünlerin geri planda kalacağını düşünüyorsanız yanılıyorsunuz! En az şekerli ürünler kadar harikaeşsiz bir lezzet yapısına sahiptir!

Şeker İlavesiz Helvalar

Şeker ilavesiz helvalar hem bir öğün olarak hem de tatlı olarak tüketilebilmektedir. Ürünün üretim sürecinde en nitelikli tahinler kullanılmaktadır. Tahin susamın kavrulması ve öğütülmesi soncunda ortaya çıkan bir besindir. Üretimin her aşamasında harika bir kalitenin yansıtılması için büyük çaba sarf etmekteyiz. Sunulan bu ürünleri sadece kendi ihtiyaçlarınız için değil aynı zamanda arkadaşlarınızı ve ailenizi sevindirmek için hediye olarak da gönderebilirsiniz. Muntazam bir paketleme ile belirtmiş olduğunuz adrese teslim edilmesi sağlanacaktır. Gönderim sürecinde de kalite kendini göstermektedir. Kalitenin en yüksek seviyede olması adına büyük çaba sarf edilmektedir. Paketlemeden gönderim sürecine kadar daha öncesinde alışveriş yapan müşterilerimizin yorumları da seçkinliği yansıtıyor. Sitemizde her adımın amacı öncelikle sizin alışverişlinizi sorunsuz şekilde tamamlamanız!

Şeker İlavesiz Helva Çeşitleri

Şeker ilavesiz helva çeşitleri arasında en sevilen seçeneklerden bazıları; sade, fıstıklı ve kakaolu olarak sıralanmaktadır. Sunulan bu harika felva çeşitleri sayesinde şuana kadar elde ettiğiniz lezzetin çok daha ötesine geçeceksiniz. Sunulan ürünlerin hiçbirinde rafine şeker bulunmamaktadır. Kilo kontrol aşamasında olan kişiler için de harika bir fırsattır. Tatlı krizlerini daha masum bir biçimde geçiştirmek için helvalarımız harika alternatifler olacaktı. Anında sipariş vererek en seçkin şekilde tarafınıza gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

Şeker İlavesiz Helva Fiyatları

Sadece ürün kalitesi değil aynı zamanda sunulan fiyat aralığı ile de memnun eden bir ürün politikamız bulunuyor. Ürünlerimizin kalite seviyesi oldukça yüksek olmasına rağmen fiyat aralığının makul seviyesi memnun etmeye devam etmektedir. Dönemsel olarak hazırladığımız kampanyalardan da istifade ederek helvaları ve diğer tüm şekerlemeleri en uygun fiyata temin edebilirsiniz.

Çerez Kullanımı