1

Şeker İlavesiz Lokum

Lokum geleneksel şekerlemelerimiz arasında yer alıyor. Kuşaktan kuşağa aktarılan bu harika lezzet sayesinde ülkemiz adını dünya gastronomisine de yazdırmıştır. Lokumun Türk lokumu olarak anılması da bunun en temel kanıtlarındandır. Hazırlama aşamasında nişasta ve su temel unsurlardandır. Bu noktada tatlandırma aşamasını şeker ile değil farklı doğal malzemeler ile yaptığımız farklı seçenekler de bulunuyor. Şeker ilavesiz Lokum kategorimiz altında bu şekilde harika lezzetlerden istifade edebilirsiniz. Şeker ilavesiz lokumların lezzet bakımından klasik lokumların gerisinde kalacağını düşünüyorsanız tam olarak yanılıyorsunuz. En az klasik lokumlar kadar eşsiz bir lezzete sahiptir. Firmamızda dilerseniz şeker ilavesiz lokumları dilerseniz de klasik üretim aşamasına tabi tutulan lokumları sipariş edebilirsiniz. Firmamızın asıl amacı her kullanıcının memnun kalacağı bir ürün skalasının oluşturulmasıdır.

Şeker İlavesiz Lokum

Lokum üretim aşamasında hem kalorisinin minimum seviyede tutulmasına hem de kandaki insülin seviyesini ani bir şekilde yükseltmemesine özen gösterilmektedir. Bu adımları atarken lezzetten de asla taviz vermiyoruz. Sunulan lezzetli içeriğin yanı sıra aynı zamanda paketleme sürecinde de büyük bir özen sergilemekteyiz. Sipariş ettiğiniz ürünlerin tarafınıza hasar görmeden en muntazam şekilde gönderilmesi için emek sarf ediyoruz. Sadece kendiniz için değil arkadaşlarınız, sevdiklerinizi için de lokum sipariş edebilirsiniz. Bu şekilde hediye alırken aynı zamanda ağızlarının tatlanmasını da sağlayacaksınız!

Şeker İlavesiz Lokum Çeşitleri

Şeker ilavesiz lokum çeşitleri sayesinde harika bir lezzet şöleni sizi bekliyor. Hünnaplı, fındıklı, mandalinalı fındıklı, bal kabaklı ve Antep fıstıklı, tarçınlı, kavunlu seçenekler bu kategorinin en sık tercih edilen alternatifleri arasındadır. Bu lokumlarımız ile yine firmamızdan satın aldığınız Türk kahvesini bir arada tüketin! Güne oldukça enerjik şekilde devam etmek için bu tür lezzetli molalar vermek oldukça önemlidir. Lokum ve kahve kadim geleneklerimiz arasında yer alıyor. Biz de firma olarak bu kadim gelenekleri sürdürmeye devam ediyoruz!

Şeker İlavesiz Lokum Fiyatları

Sunulan fiyat aralığının bu derece ulaşılabilir olması memnun bırakıyor. Şu ana kadar yakaladığınız lezzet seviyesini kat ve kat aşarken aynı zamanda makul bir fiyat aralığından faydalanacaksınız. Daha farklı çeşitlerden bir arada sipariş etmek için kampanyalı sepetlere de göz atabilirsiniz.

Çerez Kullanımı