1

Doğal Bal

Doğanın en büyük mucizelerinden biri olan bal türlerine firmamızın güvencesi ile ulaşabilirsiniz. En doğal ortamlarda herhangi bir fabrikasyon işlem görmeden üretilen balların lezzetleri dikkat çekiyor. Şuana kadar kullanmış olduğunuz bal alternatiflerinden daha lezzetli olacağı aşikar! Arıların farklı bitkilerden üreterek oluşturduğu bu mucizevi besin rafine şekere alternatif olarak kullanılabilecek olan seçeneklerdendir. Özellikle doğallığından emin olduğunuz için çocuklarınızın beslenme düzenine de belirli bir ölçüde ekleyebilirsiniz.

Doğal Bal Çeşitlerimiz

Bal çeşitlerimizin sadece satın alım aşamasında değil aynı zamanda gönderim sürecinde de göz doldurduğu fark edilmektedir. Bal çeşitlerimiz aracılığı ile şuana kadar tükettiğiniz ballar ile kıyaslanmayacak derecede lezzetli bir içerikten istifade edeceksiniz! Kahvaltı sofralarının vazgeçilmezi olan bu balın hangi bitkiden faydalanılarak üretildiği balın tadını direkt olarak değiştirmektedir. Ayrıca faydalı olduğu alanları da etkilemektedir. Bal ile alakalı en temel tehlikelerin başında kesinlikle şeker kullanılması gelmektedir. Firmamız tarafından satışa çıkarılan ürünlerde asla şeker kullanılmamaktadır. Bu tür içeriklerin yanıltıcı olduğu ve bu tip girişimlerde bulunan firmalara karşı da temkinli olunması gerekir. Siparişinizin verilmesinin sonrasında anında temin süreci başlayacaktır. Temin sürecinin akabinde gönderim aşaması başlayacaktır. Ürünler herhangi bir zarar gelmeden tarafınıza teslim edilmesi için eşsiz bir lojistik işleyiş geliştirilmiştir. Fethiye’nin özel seçim ballarına bu şekilde muhteşem bir kalite ile erişebilirsiniz!

Doğal Bal Ürünü Çeşitleri

Bal çeşitlerimiz arasında bulunan alternatifler şu biçimdedir; çiçek balı, çam balı, narenciye balı, kekik balı, püren balı, keçiboynuzu balı. Sunulan bu ürünlerin her biri gerekli olan denetimlerden geçirilmiş ve kalite onayı almıştır. Kalite onayı olan ve lezzeti ile büyüleyen bu ürünü sadece kendiniz için değil aynı zamanda hediye olarak yakınlarınıza ve ailenize de gönderebilirsiniz. Doğanın en büyük armağanını yakınlarına hediye etmeniz için özel kampanyalı paketlerimiz de yer alıyor.

Doğal Bal Fiyatları

Sunulan fiyat listesi her bütçeden müşterimizin erişebileceği şekilde tasarlanmıştır. Sadece satış fiyatı üzerinden değil aynı zamanda belirli dönemlerde ıskontolu şekilde de erişim adımını tamamlayabilirsiniz. Kampanyalı sepetlerimiz içerisinde toplu olarak yapılan satın alımlarda büyük indirimler de uygulanmaya devam ediyor. Yüksek kalite uygun fiyat artık çok daha ulaşılabilir!

Çerez Kullanımı