1

Doğal Bitki Çayı

Doğal bitki çayı kategorimizde yer alan ürünler özellikle kış aylarında en büyük dostunuz olacak. Soğuk kış günlerinde sadece siyah çay ile yetinmemeniz için ülkemizin dört bir yanından en doğal ve kaliteli alternatifleri sizin için bir araya getirdik! Sunmuş olduğumuz ürünler endüstriyel herhangi bir işlemden geçirilmemiştir. Bu nedenle elde edeceğiniz besin değerinin maksimum seviyede olması sağlanacaktır. Demleme metotlarına dair de satın aldığınız ürüne göre gerekli olan bilgilendirmeyi yapacağız. Her alanda olduğu gibi çayların satışında da firmamız için doğallık ve lezzet birinci planda! Müşteri memnuniyetini tesis edebilmek için bu tür detaylara ekip olarak dikkat ediyoruz!

Doğal Bitki Çayı

Çay demleme süreci içerisinde bitkilerin demliğe ya da bardağa alınmasının sonrasında üzerine direkt olarak kaynar suyun dökülmesi doğru olmayacaktır. Bu şekilde demlemeden ziyade haşlama yapmaktasınız. Demleme süreci için demliğinize ya da bardağınıza sıcak suyunuzu aldıktan sonra bitkileri dilediğiniz oranda üzerine eklemeli ve kapağını kapatmalısınız. Dem yoğunluğuna göre 5-10 dakika arasında demleyebilirsiniz. Bu şekilde çayın besin değerinde herhangi bir sorun meydana gelmeden tüketebilirsiniz. Sunmuş olduğumuz ürünlerin özel bir demleme yöntemi bulunuyorsa bu konuda da müşterilerimize ayrıca bilgilendirme yapıyoruz!

Doğal Bitki Çayı Çeşitleri

Firmamız tarafından sunulan çay çeşitlerinden bazıları şu biçimde sıralanmaktadır; gül, yeşil çay, yıldız anason, kiraz sapı, beyaz çay ve papatya çayı. Ruhunuzu dinlendirmekten kilo vermeye kadar birçok alanda çaylardan istifade edebilirsiniz. Bu çayların her birini doğal olarak en katkısız ve kimyasalsız şekilde temin ediyoruz. Yöresel üretimi destek verirken aynı zamanda yüksek kaliteden de taviz vermek istemiyorsanız en doğru yerde bulunuyorsunuz. Doğal bitki çayı çeşitlerimizin skalasının geniş olması her kişinin kendi isteklerine uygun şekilde ürün bulmasını kolaylaştırmaktadır. Satın almış olduğunuz ürünlerde herhangi bir hasar ya da darbe olmadan anında tarafınıza gönderilmesi için harika bir fırsat oluşturulmaktadır.

Doğal Bitki Çayı Fiyatları

Sunulan ürün kalitesi piyasanın lideri konumundadır. Direkt olarak üreticiden temin ettiğimiz ürünlerimizin tarafınıza en uygun fiyat ile sunulmasına da ayrıca dikkat ediyoruz. Ürünlerimizin her biri kalite standartlarını yakalamaktadır. Doğal bitki çayı fiyatlarının bu derece makul olması ve lojistik akışının güvenliği de müşterilerimizi memnun bırakıyor!

Çerez Kullanımı