1

Gurme Seri Klasik

Geçmişten günümüze neredeyse her dönemde birçok yemek ve tatlı çeşidi diğerlerine oranla daha kaliteli malzemeler içerdiği için gurme işi olarak nitelendirilmiştir. Tabii Gurme ismine layık olabilmek için de üst kalitede malzemelerin kullanılıp ustalıkla hazırlanması gerekir. Gurme serisi klasik lokumlar da bunlardan birisi olup özenle seçilmiş malzemeler ile hazırlanan tatlı çeşitleri arasında yer alır. Bu malzemeler Servet Şekerleme’nin eşsiz tecrübesi ve ustalığı ile buluşunca ortaya gurme serisi klasik lokumlar çıkar. Antep fıstığından incire, cevizden fındığa ve safrandan portakala kadar birçok gurme lezzeti bünyesinde barındıran bu özel seri misafirlerinize ikram edebilmek, akraba veya hasta ziyaretlerinde hediye vermek ve özel günlerde insanlara dağıtmak için birebir olur.

Gurme Serisi Klasik

Birçok gurmenin onayını alarak hazırlanmış olan bu seri adından da anlayabileceğiniz üzere üst düzey bir kaliteye sahiptir. Bu kaliteye ulaşabilmek için ise doğru pişirme yöntemleri ve tecrübeye ihtiyaç duyulur. Servet Şekerleme de 1987 yılından beri sektöründeki öncü ve bilinen firmalardan olduğundan gurme serisi konusunda oldukça başarılı işlere imza atıp sizlere bu özel lokmaları sunar.

Gurme Serisi Klasik Çeşitleri

Birbirinden farklı lezzetlerin yer aldığı gurme serisinde var olan lokma çeşitlerini inceleyecek olursak karşımıza ilk olarak Aspir Safranlı Antep Fıstıklı türü çıkacaktır. Besin değerleri ve lezzet bakımından oldukça üst düzeyde bulunan Aspir Yağı Güneydoğu'nun en çok sevilen lezzeti olan Antep fıstığı ile buluştuktan sonra oluşturulan lokma çeşidi gurmelere layık olacak şekilde üretilir. Şeker ilavesiz olarak üretilen Antep fıstıklı, incirli ve cevizli türü ise Türk mutfağında oldukça bilinen üç kuru yemişi bir araya getirir. Portakal ve fındığın birleşimi olan serideki sonra da fitil formunda hazırlanıp sizlerin beğenisine sunulur.

Gurme Serisi Klasik Fiyatları

Gurmelere layık olan bu lokma serisi sadece lezzeti ile değil aynı zamanda fiyatıyla da sizlerin yüzünü güldürür. Servet Şekerleme, isteyen herkes bu lezzete kolay bir şekilde ulaşabilirsin diye fiyatlarını oldukça makul bir düzeyde tutar. Üstelik güvenli alışveriş yapabilmenize olanak veren gelişmiş altyapısı ile Türkiye'nin her yerinden sipariş vermek ve kısa süre içerisinde teslim almak mümkündür.

Çerez Kullanımı