ŞİRKET PROFİLİMİZ

 

SERVET ŞEKERLEME olarak, 1980 yılında Türk lokumu, nugat, kavrulmuş kuruyemiş, çiğ kuruyemiş, organik meyve barları, farklı meyve ve bitkisel çaylar, türk siyah & beyaz çay ve tatlı aperatifleri üretmeye ve satmaya yönelik aile şirketi olarak Fethiye’de faaliyetlerimize başladık. Kuruluş tarihimizden bu yana daha iyi kalite için sürekli gelişim ve koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkelerini benimsedik.

Şirketimiz, çeşitli lezzetlerle yılda 1.400 ton Türk Lokumu üretim kapasitesine ulaşarak yurt içinde büyük başarı yakalamıştır. Ayrıca yurtdışında 20'den fazla ülkeye ihracat yaparak Türk Lokumu’nu dünyaya tanıtmış ve ülke ekonomimize katkılar sağlamıştır.

Gelişim aşamasında, kendimizi teknolojik, ekolojik ve ekonomik üstünlüklere ayırmaya adadık. Şirket kuralı olarak, üretim kalitesini asla değiştirmeyerek ve AR-GE’ye verdiğimiz önem sonucu 5 yıldır kendi ürünümüz olan “Şekersiz Türk Lokumu”nu siz değerli müşterilerimize sunduk. Tüm bu yeniliklerle kaliteden ödün vermeyen misyonumuzla dünya genelinde tanınmış bir lokum ve tatlı aperatif butik markalarından biri olduk. Ürünlerimizde sadece doğal fındık, kuru meyve ve doğal özler kullanılmaktadır, kesinlikle kimyasal veya sentetik koyulaştırıcılar, koruyucular, hoş koku arttırıcı aromalar, glikoz / mısır şurubu, suni tatlandırıcılar ve gıda renklendirici maddeler kullanılmamaktadır.

SERVET ŞEKERLEME olarak ISO 22000, ISO 9001, TSE ve Helal Sertifikalarına sahibiz. Tüm bu sistemli çaba, kalite ve araştırmaların sonucunda, Belçika Brüksel'deki Uluslararası Lezzet ve Kalite Enstitüsü tarafından 2015 yılında Uluslararası Üstün Lezzet Ödülü ile onurlandırıldık.

Şirketimiz, ISO 22000, ISO 9001 ve Helal Gıda Sertifikalarına sahiptir.

 

 

 

Çerez Kullanımı