1

Kampanya Paketleri

Kampanya paketlerimiz içerisinde ürünlerimizden seçme seçenekleri barındıran harika biri karışım hazırlanmaktadır. İdeal bir özel gün hediyesidir. Artık son dönemlerde çikolata ya da işlenmiş gıdalar yerine bu şekilde doğal olarak hazırlanmış olan paketlerin gördüğü değerin çok daha yüksek olduğu da fark edilmektedir. Paketlerimiz sayesinde hem kalite hem de lezzeti aynı anda edinme fırsatını yakalayacaksınız. Doğal lezzetler hiç bu kadar uygun fiyatlı olmamıştı!

Kampanya Paketleri

Paket içeriğinde yer alan ürünler; tahin, lokum, fıstıklı helva, sade helva, kolonya, kuru kayısı, hurma, üzüm, böğürtlen draje, Brezilya cevizi, Datça bademi, Antep fıstığı, Siirt fıstığı, zencefil, zerdeçal, çilek kurusu ve çeşitli çayları içermektedir. Bu şekilde toplu satın alımlarda elde edeceğiniz tasarruf tutarının çok daha yüksek olacağı fark ediliyor. Kampanyalı paketlerde bayramlarda sevdiklerinizi sevindirebilirsiniz. Ayrıca kendi evinizin ihtiyaçlarını da en doğal hali ile temin etme fırsatını yakalayabilirsiniz. Gönderilen ürünlerin her biri doğal ve organik üretim sürecinden geçmiştir. Temin zincirimiz kalite ve yerel üretim üzerine kuruludur.

Kampanya Paketleri Çeşitleri

Paketlerimizin boyutlarına göre çeşitleri ve içerikleri değişebilmektedir. Geniş aile paketi, aile paketi, çekirdek aile paketi, Rebul karma paket gibi alternatifler vardır. Hangisi sizin için daha uygun ve ihtiyaçlarınıza hitap ediyorsa onu tercih edebilirsiniz. İçerikler bağlamında boyutlara göre değişim meydana gelebilmektedir. Geniş aile paketi içerisinde en fazla çeşidin ve en yüksek gramajın bulunduğu alternatif olarak belirlenmiştir. Besin değil sadece kolonya sipariş etmek isteyen kişiler içinde Rebul çok daha mantıklı biri alternatif olacaktır. Set içerisinde mandalinalı kolonyadan başlayarak yeşil çaylı kolonyaya kadar birçok farklı alternatif kendini göstermektedir. Toplu satın alımlarda tekli alıma göre ödemeniz gereken fiyatın daha avantajlı olacağını göreceksiniz. Sadece fiyatlandırma aşamasında değil aynı zamanda gönderim sürecinde de kalite ön plandadır!

Kampanya Paketleri Fiyatları

En doğal ürünlere, yerel satıcılar üzerinden makul fiyatlar ile ulaşmak için en doğru noktada bulunuyorsunuz. Kampanyalı paketlerde hali hazırda uygun olan fiyatların çok daha makul bir hal aldığının da ayrıca bildirilmesi gerekiyor. paketlerimizin içeriğinin muntazam yapısı ve kalitesi makul fiyatlar ile birleşince tam bir avantaj ortaya çıkıyor!

Çerez Kullanımı