Krokan Çeşitleri

Şekerin karamel haline gelmiş yapısı ve farklı kuruyemişlerin bir araya getirilmesi ile krokan oluşturulur. Sevilen talep gören tatlılarımız arasındadır. Hatta bunun elli sene kadar öncesinde susamdan imal edilen krokanların okullarda severek tüketilen şekerlemelerden biri olduğu da görülmektedir. Siz de kendinizi çocukluğunuza götürecek olan harika bir lezzet akışına ulaşmak adına doğru yerde bulunuyorsunuz! Firmamız bu tatlının üretim aşamasında da sadece birinci kalite ve yerli üretim mahsullere yer vermektedir. Kullanılan malzemelerin kalitesi oldukça yüksek seviyede olduğu için ortaya çıkacak olan tatlının da kalitesi memnun eden bir seviyededir.

Krokan

Krokan çeşitleri sayesinde şuana kadar elde ettiğiniz en yüksek lezzet seviyesinden muhteşem bir kalite ile istifade edeceksiniz. Üretim aşamasında göstermiş olduğumuz özenin aynı zamanda siparişinizin belirttiğiniz adreslere gönderilmesi sırasında da sergilendiği belirtilmelidir. Krokan siparişinizi dilerseniz kendi isteğiniz ile dilerseniz de arkadaşlarınıza hediye olarak verebilirsiniz. Arkadaşlarınızı sevindirecek olan bu sürpriz harika bir paketleme ile bildirdiğinizi adrese gönderilecektir. Lezzetli ürünün yapısında bir bozulma meydana gelmeden gönderim safhasının gerçekleştirilmesi adına özel olarak süreç takip edilmektedir. Ekibimiz alışveriş sürecinin sorunsuz tamamlanması için lojistik birimini de hassasiyet ile takip ediyor!

Krokan Çeşitleri

Krokan çeşitleri denildiği zaman akla ilk gelen seçeneklerden bazıları; Antep fıstıklı, bademli, susamlı, fındıklı, fıstıklı şeklinde sıralanmaktadır. Bu krokan türlerinin aynı zamanda şekersiz alternatifleri de bulunmaktadır. Rafine şeker tüketmeyen müşterilerimizin krokan gibi harika bir lezzetten mahrum kalmaması için şekersiz krokana da imza attık. Bu eşsiz lezzet ve makul kalori yapısı ile kilo kontrol sürecini tehdit etmeden lezzetlerin tadını çıkarmanız mümkün kılınacaktır. Krokan çeşitleri sizin için aralarına yenileri eklenerek genişletilmeye devam ediyor. Her kullanıcımızın dilediği ürünü kolaylıkla bulması temel hedeflerimiz arasındadır.

Krokan Çeşitleri Fiyatları

Krokan içerisinde yer alan malzemelerin birinci kalite olmasına rağmen talep edilen fiyat aralığı bütçe dostu tutumu ile memnun bırakmaya devam ediyor. Siz de kısa bir sürede en uygun fiyata yöresel üretim mahsuller ile imal edilen krokana ulaşmak için doğru yerdesiniz. Gönderimden paketlemeye kadar her alanda kalitenin maksimum seviyede tutulmasına özen gösterilir!

Çerez Kullanımı