Doğal Kuru Meyve

Uzmanlar tarafından tüketilmesi sık sık tavsiye edilen doğal kuru meyveler aynı zamanda oldukça zengin bir besin içeriğine sahiptir. Vücutta bir kalkan görevi gören ve hastalıklara karşı mükemmel bir koruma sağlayan kuru meyveler ihtiyaç duyulan mineral, vitamin ve öz bakımından iyi birer depo olur. Servet Şekerleme de daha sağlıklı bir yaşam sürmenize katkıda bulunabilmek için mevsimde taze olarak toparlamış ve titizlikle dezenfekte edilerek paketlenmiş kuru meyveler ile sizlerin yanında olur. 1987 yılından beri şekerleme ve kuruyemiş alanında edinmiş olduğu derin tecrübeler sayesinde neredeyse her ürünün de olduğu gibi kuru meyveleri de üstün kalite ile üreterek sizlere sunar.

Doğal Kuru Meyve

Antioksidan bakımından zengin ve tam bir vitamin deposu olan doğal kuru meyveler düzenli tüketildiği takdirde günümüzün yaygın ve tehlikeli hastalıkları olan kanser, grip, corona ve kalp rahatsızlıklarının önüne geçer. Sadece bununla da sınırlı kalmayıp gün içerisinde ihtiyaç duyduğunuz enerjiyi sizlere sağlayarak daha dinç ve canlı hissetmenize olanak verir. Bağışıklık sisteminizi güçlendirerek dışarıdan gelebilecek virüsler ve enfeksiyonlara karşı güçlü durmanızı sağlar.

Doğal Kuru Meyve Çeşitleri

Mevsiminde toparlamış olduğu meyveleri özel bir teknik ile kurutan ve hiçbir kimyasal işleme tabi tutmadan paketlenmesini yapan Servet Şekerleme doğal kuru meyvelerde geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Malatya kayısısı, hindistan cevizi, gün kurusu, mango, sarı tut, hurma, keçiboynuzu, siyah üzüm, zencefil ve kivi gibi daha birçok meyveyi özenle kurutarak sizlerle buluşturur. Yetiştiği ortam da üzerine bulaşan virüsleri dezenfekte edebilmek için özel bir teknik uygulayarak kurutma işlemini yapar. Tamamen kapalı sistem içerisinde ilerleyen bu kurutma sistemi aynı zamanda ilave katkı maddelerini içermez.

Doğal Kuru Meyve Fiyatları

Uzmanlar tarafından herkese önerilen doğal kuru meyvelere kolay bir şekilde ulaşabilmeniz için Servet Şekerleme oldukça makul bir fiyat politikası uygular. Neredeyse bütün ürünlerinde olduğu gibi doğal kuru meyveler konusunda da uygun fiyatlarlarla sizlere satın alma imkanı veren Servet Şekerleme aynı zamanda gelişmiş bir e-ticaret altyapısına sahiptir. Türkiye'nin her ilinden kolay bir şekilde sipariş verip kısa süre içerisinde teslim almanız mümkündür.

Çerez Kullanımı