₺210,00 KDV Dahil
₺229,00 KDV Dahil
%8 İndirim
%8İndirim
₺180,00 KDV Dahil
₺195,00 KDV Dahil
%8 İndirim
%8İndirim
ADET
₺55,00 KDV Dahil
₺65,00 KDV Dahil
₺60,00 KDV Dahil
₺79,00 KDV Dahil
%24 İndirim
%24İndirim
1

Kuru Meyve ve Sebzeler

Meyveler ve sebzeler hem taze hem de kuru hali ile tam bir lezzet şöleni sunuyor. Firmamızda satışa sunduğumuz kuru meyveler ve sebzeler sayesinde kilo almadan beslenmenizi yönetme imkanını elde edeceksiniz. Kuru meyve ve sebze sayesinde şuana kadar elde ettiğiniz en lezzetli atıştırmalığın tadını çıkaracaksınız. Bu kategorimizde yer alan her bir ürün kendi doğal yapısının gerektirdiği şekilde kurutulma işlemine tabi tutulmaktadır. Kurutma aşamasında besin değerlerinde bir sorun meydana gelmemesi için bu konuda uzmanlarımız ile büyük çaba sarf ediyoruz. Sadece kurutma değil aynı zamanda muhafaza etme sürecinde de çok hassas bir sistem oluşturduk. Kuru meyve ve sebzelerimizin besin değeri ya da sağlık süreci ile alakalı bir sorun meydana gelmeden satın alımınızı gönül rahatlığı ile tamamlayabilirsiniz.

Kuru Meyve ve Sebzeler

Kuru meyve özellikle kış mevsiminde sıklıkla tercih edilmektedir. Yazın ulaştığımız meyvelerin birçoğuna kışın doğal şekilde ulaşma imkanımız olmuyor. Bu nedenle daha nitelikli bir biçimde seçim yaparak kuru meyveleri beslenme düzeninize dahil etmelisiniz. Sebzeler de aynı olarak kurutulmuş olarak her mevsim ulaşabileceksiniz. Bir bitki çayının yanında özenle hazırladığımız meyve kurularını tüketebilirsiniz. Son senelerde diyetisyenler de bu konuda kuru meyvelerin yararlarından sıklıkla bahsediyor. Beslenme düzenine sağlıklı dokunuşlar yapmak isteyen kişiler için kuru meyve alternatifi göz doldurmaktadır.

Kuru Meyve ve Sebze Çeşitleri

Kuru meyve ve sebze skalamız oldukça geniştir. Tek bir tık ile ulaşabileceğiniz kuru meyve ve sebze seçeneklerinden bazıları şu biçimde sıralanmaktadır; çilek, mandalina, portakal, dağ inciri, şeftali, ananas, elma, kayısı. Bu ürünlerimiz kurutulurken sürece şeker dahil edilmemektedir. Kilo kontrolü yapmak isteyen müşterilerimiz tarafından en sık tercih edilen ürünlerimizin başında bu nedenle şekersiz kuru meyvelerimiz geliyor. Satın almış olduğunuz ürünlerin hasar görmeden uygun koşullarda tarafınıza gönderilmesi için de harika bir lojistik sistemi oluşturmuş durumdayız! Satın alım adımınızın hemen sonrasında paketlemeler ürün yapısına uygun şekilde tamamlanacak ve sizin belirttiğiniz adrese özenli şekilde gönderilecektir. Bu ürünleri sadece kendi ihtiyaçlarınız için değil aynı zamanda bir hediye alternatifi olarak da sipariş etme hakkınız vardır.

Kuru Meyve ve Sebze Fiyatları

Kuru meyve ve sebze fiyatları her bütçeden müşterilerimizin dilediği ürünü oldukça makul fiyat aralıkları üzerinden almasını sağlıyor! Sunulan kaliteye göre talep edilen ücret aralığı oldukça makul bir seviyededir!

Çerez Kullanımı