1

Kutu Lokum

Türk mutfağının vazgeçilmez lezzetleri arasında yer alan lokumlar geçmişten günümüze etkisini korumaya devam edip hala popüler olmaya devam ediyor. Neredeyse her türlü kişinin damak lezzetine uygun olan bu lezzetler Osmanlı saraylarından çıkıp dünya genelinde bir üne kavuşmuştur. Aynı zamanda birçok çeşide sahip olan lokumlar herkesin damak zevkine uygun olabilecek düzeyde üretilebilir. Servet Şekerleme de 1987 yılından beri bu kültürü korumaya ve geliştirmeye yardımcı olabilmek için çalışmalarına devam etmekte. Şekerleme kategorisinde birçok ürünü sizlerle buluştuğunda gibi kutu lokumlar en çok talep gören ürünleri arasında yer alıyor. Birbirinden farklı içeriğe sahip olan bu lokumlar özel üretim olup lezzeti ile herkesini beğenisini kazanır.

Kutu Lokum

Oldukça zengin bir içeriğe sahip olan kutu lokumlar genellikle 4 farklı çeşidi içerisinde barındırır. Satın almadan önce bu seçimleri kendiniz yapabileceğiniz gibi halihazırda var olan bir sizin için özel olarak hazırlanmış çeşitlerini de tercih edebilirsiniz. Birbirinden lezzetli ve Türk kültürünü çok iyi bir şekilde yansıtan bu tatlı çeşidi ile sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.

Kutu Lokum Çeşitleri

Oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip olan kutu lokumlar pek çok farklı türde üretilebilir. Türüne göre içerisinde kuru gül yaprağı, antep fıstığı, yer fıstığı, hindistan cevizi ve kakao içeren bu lokum çeşitleri her damak tadına uygun olacak şekilde kutulanır. Sarma lokum olarakta bilinen kutu lokumların içerisinde aynı zamanda çeşidine göre çikolata ve fındık kreması da bulunur. Bu sayede herkes için uygun bir lezzet olup hem geçmişin kültürünü yaşatmada hem de onu günümüze uygun hale getirmek mümkün oluyor.

Kutu Lokum Fiyatları

Birbirinden eşsiz lezzetleri ile sizlerin beğenisini kazanan Servet Şekerleme aynı zamanda fiyatları ile de kullanıcılarının yüzünüzü güldürür. Herkes bu lezzete kolaylıkla ulaşabilsin diye oldukça adil ve gerçekçi bir fiyat politikasını benimsemiş olan Servet Şekerleme her türlü tatlı çeşidinde olduğu gibi kutu lokum fiyatlarını da makul düzeylerde tutuyor. Üstelik gelişmiş altyapısı ile birlikte sizlere güvenli alışveriş, hızlı teslimat ve oluşabilecek problemleri kısa süre içerisinde çözebilme imkanı verir.

Çerez Kullanımı