Toptan Lokum

 1. yy. itibari ile Anadolu'dan Osmanlı'ya ve günümüze ulaşan lokumlarımız üretimlerimizle devam ediyor. En lezzetli lokumları üretiyoruz ve geçmiş tatlara yenilik katıyoruz. Lokum üretmek bir sanattır ve biz eserlerimizle gurur duyuyoruz. Birçok toptan lokum çeşitlerimiz, özel günlerinize misafir oluyor. Sizler tatlı yiyip tatlı konuşun diye lokumlarımıza lezzet katıyoruz. Türk kahvenizin yanında, hoş sohbetlerinize arkadaşlık eden lokumlarımız toptan fiyatına sizlerle buluşuyor.

Neden Toptan Lokum?

Lokumların zahmetli üretimi değerine değer katıyor. İçeriğindeki malzemelerin kalitesi ve aracı firmalar nedeni ile artan toptan lokum fiyatlarına son veriyoruz. Artık aracı yok, üretimden doğrudan satış var. Sizlere sunduğumuz lokumları, içeriğindeki malzemeleri sadece biz üretiyoruz. Lokum çeşitlerimiz herkesin damağına uygun, meyvelerle renklendirilmiş tamamen doğal ürünlerdir. Katkı maddelerine, boyalara bulanan yapay lokumları artık unutun. Doğadaki en güzel renkleri barındıran meyvelerden yaptığımız birbirinden renkli lokumlarımız tamamen doğaldır.

Toptan Şekersiz Lokum

Şekersiz toptan lokum olur mu diyenlere, en sağlıklı lokumlarımızı sunuyoruz. Doğal ürünlerimiz ile imal ettiğimiz lokumlarımız şekersiz olarak tüm diyabetik hastalara yönelik satışa sunuluyor. Şeker maddesine alerjisi olan ancak lokumdan vazgeçemeyen siz değerli müşterilerimizi unutmadık. İddia ediyoruz bu lokuma bayılacaksınız. Meyvelerin doğal tadından ürettiğimiz şekersiz lokumlarımız son derece sağlıklıdır. Sizlerin sağlığı bizim için önemli ve en güzel ürünlerimizi üretirken sağlığınızı her zaman düşünüyoruz.

Toptan Lokum Çeşitleri

Birbirinden renkli, farklı malzemelerden oluşmuş, ağızda dağılan o lokum gibi lokumu biz üretiyoruz. Benzetmelerde eksik olmayan lokum gibi ifadesinin hakkını veriyoruz. Lokum çeşitlerimiz ise gerek renkleri gerek lezzetleriyle dünyada konuşulmayı hak ediyor.

Lokum çeşitlerimiz;

 • Şekersiz lokum
 • Fıstıklı lokum
 • Kuşlokumu
 • Fındıklı lokum
 • Güllü lokum
 • Hindistan cevizli lokum
 • Naneli lokum
 • Çikolatalı lokum
 • Kaymaklı lokum
 • Cevizli lokum

Siz hangi kuruyemişi ya da meyveyi istiyorsanız biz onun da lokumunu üretiyoruz. Lokum severlerin tüm fikirlerini anında uyguluyoruz. Biz üretici bir firmayız ve en lezzetli lokumları market raflarında sizlere sunmaya kararlıyız. Lokum çeşitlerimizi beğendiğiniz her an daha fazla üretim yapıyoruz. Türkiye'de her noktaya ulaştırdığımız lokumlarımız, hediye olarak yurtdışına giden en masum tatlı oluyor. Uzun süre dayanıklı kalması ve ziyaretlerin vazgeçilmez hediyesi olan lokumlarımız en özel anlarda da yanınızda.

Toptan Çikolatalı Lokum

Daha önce hiç çikolatalı lokum denediniz mi? O halde üreticisinden deneyim ve bu lezzeti unutulmaz kılın. En lezzetli lokumlarımız arasında çikolatadan vazgeçemeyenlere özel ürettiğimiz çikolatalı lokumlarımız bulunuyor. Oldukça lezzetli, hafif ve çayın yanında muhteşem bir tat oluyor.

Toptan Güllü Lokum

Osmanlı döneminden geleneksel lezzetler arasına giren güllü lokumu kim sevmez ki? Özellikle işimizde uzmanlıkla yaptığımız lokumlarımızı denediğinizde güllü lokumlarımızdan vazgeçemeyeceksiniz. Toptan satış fiyatımız ile sevdiklerinizi de ihmal etmeyeceksiniz.

Toptan Hindistan Cevizli Lokum

Kız isteme geleneklerimiz arasında kahve yanında sunulan Hindistan cevizli lokumlarımız, bir gelin edasıyla tatlı bir muhabbete eşlik ediyor. Üretimlerimizi yaparken Lokum Aşkına sloganımızla yola çıkarak sizlere aşkın en tatlı halini sunuyoruz. Lokum çeşitlerimizin içerisinde fıstık, fındık ya da ceviz kullanıyor üzerini Hindistan ceviziyle kaplıyoruz. Bembeyaz görüntüsünün içindeki sır perdesini her lokmada biraz daha aralıyorsunuz. Üretmiş olduğumuz ürünlerimizin katkısız olduğunu her ısırıkta anlıyorsunuz. Tamamen parlak olan lokumlarımız tazeliğini hemen gösteriyor.

Toptan Meyveli Küçük Lokumlar

Çocukların tercihi en sevilen minik kuşlokumları, içi meyve dolu ve rengârenk yapısıyla 7'den 77'ye unutulmaz bir tattır. Sizleri çocukluğunuza götürecek birbirinden güzel meyveli lokumlarımızın her biri farklı renkte üretiliyor. Çilekli, naneli, portakallı, limonlu ve daha birçok meyveden ürettiğimiz lokumlarımız tamamen doğal ürünlerdir. Market raflarından aldığınız bayat lokumları artık hafızalardan silme vakti geldi, her şeyin tazesini hak ediyorsunuz.

Toptan Lokum Fiyatlarımız

Toptan lokum çeşitlerimizden dilediğiniz kadar alın. Sevdiklerinize, evinize, iş yerinize hatta gittiğiniz her yere bir kutu lokum götürerek gününüzü lezzetli kılın. Bunu yapabilin diye sizlere toptan, üreticiden, maliyetine satış yapıyoruz. Tüm ürünlerimizin fiyatlarını size layık şekilde belirliyoruz. Kaliteyi pahalıya almak bir zorunluluk değil, tercih meselesidir. Siz en kaliteli ürünü uygun fiyata almak istiyorsanız, ürünlerimizi almaya başlayabilirsiniz.

 Dilediğiniz her an yenisini bulabileceğiniz ürünlerimiz taze olarak sizlere sunuluyor. Tüm üretimlerimiz kısa sürede tükeniyor ve daha fazla üreterek siz lokum severlere yetişmeye çalışıyoruz. Yüksek taleplerinize uygun olarak geniş üretim kapasitemizle karşılık veriyoruz. Siz istedikçe üretiyoruz ve lokumlarımızdan mahrum bırakmıyoruz.

Peki, en kaliteli toptan lokum nereden alınır? O halde tüm lokum çeşitlerimizi inceleyin ve ürün yelpazemize göre kararınızı siz verin. İlk deneme sonrası bu sorunun cevabı emin olun biz olacağız, biz bu konuda kendimize güveniyoruz, ya siz?

Çerez Kullanımı