1

Minik Meyveli Lokumlar

Geleneksel Türk mutfağına ait olan önemli lezzetlerden birisi lokum olarak bilinir. Osmanlı saray mutfağından çıkıp günümüze kadar ulaşmayı başaran lokumlar sadece ülkemizde değil dünya genelinde Türk mutfağını temsil eden önemli tatlılardan birisidir. Minik meyveli lokumlar da geçmişin geleneklerine bağlı kalıp günümüz damak tadına uygun olarak üretilen lokum çeşitlerinden birisidir. Servet Şekerleme neredeyse her türlü şekerleme çeşidinde olduğu gibi minik meyveli lokumları da üst düzey kalitede üretip sizlere sunuyor. Geleneksel lokum lezzetini bünyesinde barındıran minik meyveli lokumlar günümüzde oldukça fazla talep görüp herkesin beğendiği tatlılar arasında yer alır. İster akraba ziyaretlerinde istersen özel günlerde hediye edip misafirlerinize sunabilmek için minik meyveli lokumlar oldukça iyi bir alternatiftir.

Minik Meyveli Lokumlar

15. yüzyıldan beri üretime devam eden ve her dönemde olduğu gibi günümüzde de oldukça popüler olan lokumlar hediyelik, ikram ve aperatif olarak sunulur. Bu kadar yaygın kullanım alanı bulunması ve insanlarımızın çok sevmesi lokum kültürünün daha fazla yaygınlaşmasına neden olur. Minik meyveli lokumlar da geleneksel lezzetleri bünyesinde barındıran tatlı çeşitleri arasında yer alır.

Minik Meyveli Lokum Çeşitleri

Gül, portakal, nane ve limonlu olmak üzere dörde ayrılan minik meyveli lokumlar Servet Şekerleme’nin eşsiz tecrübesi ile üretilir. Damakta kayıp giden, üzerine baskı uygulandığı zaman tekrardan eski formunu alan ve mükemmel bir lezzete sahip olan bu lokum çeşitleri ustalık ile birleşince herkesin yemekten zevk aldığı tatlılar arasına girer. Elastik yapıda olan ve ağızda yumuşak ve de kaygan bir his bırakan lokumlar günümüzde özellikle kahvelerin yanında sıkça tercih edilir.

Minik Meyveli Lokumlar Fiyatları

Üretime katkıda bulunabilmek ve herkesin sevdiği bu geleneksel lezzeti kolay bir şekilde ulaşmalarına yardımcı olmak amacıyla Servet Şekerleme oldukça adil ve uygun bir fiyat politikası izler. Neredeyse her ürününde olduğu gidin minik meyveli lokumlar da fiyat bakımından oldukça makul düzeyde olup kolayca ulaşabileceğiniz seviyededir. Buna ek olarak son teknoloji bir e-ticaret sistemi kullanan Servet Şekerleme internet üzerinden güvenli bir şekilde alışveriş yapma, hızlı bir şekilde ödeme aşamasını tamamlama ve siparişlerinizi en kısa süre içerisinde size teslim etmek gibi çeşitli fırsatlar ve imkanlar sunar.

Çerez Kullanımı