ADET
₺350,00 KDV Dahil
₺400,00 KDV Dahil
1

Nugatlar

Nugatlar hem ülkemizde hem de dünyada severek tüketilen harika bir besleyici değere sahip olan tatlılardandır. Karamelize şeker ile kuru yemişlerin bir araya geldiği bir bütündür. Krokana çok benzer fakat krokandan daha yumuşak ve içerik bakımından da daha zengindir. Nugatlar sayesinde hem kendi evinize gelen misafirlerinize harika bir ikramda bulunabilirsiniz hem de sevdiklerinize hediye alarak sevindirebilirsiniz. Özel günlerde vermiş olduğunuz siparişin hediye sahiplerine en özenli şekilde ulaştırılması için harika bir lojistik sistem oluşturduk. Şuana kadar firmamızdan alışveriş yapan müşterilerimizin yorumları da bu hizmet kalitesini yansıtan unsurlar arasındadır.

Nugatlar

Nugat çeşitleri çayın ve kahvenin yanında en eşsiz ikramlardan biri olacaktır. Gönderim sürecinde sunulan paketleme de oldukça şık ve zariftir. Hediye olarak sipariş ettiğiniz zaman sadece sunulduğu kutu ile dahi beğenileri toplayacağının ayrıca bildirilmesi gerekir. Dilerseniz tek çeşit dilerseniz de karışık olarak sipariş verebilirsiniz. Son dönemlerde en beğenilen ürünlerimiz arasındadır. Müşterilerin dönütleri de ürünün ne derece beğenildiğini yansıtan detaylardandır. İçeriğinde kullanılan tüm malzemelerin doğal olmasına ve yerli üretime de ayrıca dikkat edilir. Ürünlerimizde kullanılan kuru yemişlerin yerel üreticilerden teminine büyük önem veriyoruz. Kullanmış olduğumuz maddelerin kalitesi oldukça yüksek olduğu için ortaya çıkacak olan ürün kalitesi de piyasa lideri konumundadır. Dilediğiniz ürün ile siparişinizi vererek anında damaklarınızı tatlandıracak bir alışveriş için ilk adımı atabilirsiniz.

Nugatlar Çeşitleri

Firmamızın her üründe olduğu gibi nugat kategorisinde de her müşterimizin damak tadına hitap edecek farklı alternatiflere yer verdiğimizi göreceksiniz. Bol fıstıklı, özel karışık, fıstıklı güllü, bademli, meyveli tropikal, gül fıstık karışık ve bol fındıklı seçenekleri üzerinden siparişinizi verebilirsiniz. Ürünü sipariş ettikten sonra ekibimiz tarafından gerekli olan hazırlıklar başlayacaktır. Bu şekilde ürün yapısına zarar verilmeden tarafınıza ulaştırılması için kusursuz bir lojistik sisteme sahibiz.

Nugatlar Fiyatları

Sunulan fiyat aralığı makul seviyesi ile memnun bırakmaktadır. Uygun fiyat aralığına karşılık alacağınız lezzet ve kalite seviyesi ise çok yüksek noktadadır. Siz de nugat siparişinizi kampanyalı olan dönemlerde yaparak daha da uygun fiyatlardan istifade etmenin tadını çıkarabilirsiniz!

Çerez Kullanımı