1

Reçeller

Reçeller harika lezzetleri ve muhteşem içerikleri ile piyasada rakip tanımıyor. Sunulan ürünlerin her birinin doğal bir üretim sürecinden geçmiş olması elde edilecek olan beğeninin ve kalitenin artmasını sağlar. Son dönemlerde doğal üretilmiş ve organik malzemeler kullanılarak şekilde verilmiş mamullere ulaşmak oldukça zor. Reçel kategorimizde lezzet ve üretim döngüsü bakımından uzmanlardan ve tüketicilerden tam not alan ürünlerimize ulaşabilirsiniz. Kahvaltılarınızın vazgeçilmesiz olacak bu ürünler sayesinde şuana kadar tattığınız tüm reçelleri unutacaksınız!

Reçeller

Reçeller üretim sırasında sadece kendi mahsullerimiz kullanılarak temin edilmektedir. Meyvelerin vitamininde besleyici değerlerinde kayıp olmadan reçel haline getirilmesi ve muntazam şekilde paketlenmesi için uzman kadromuz her zaman iş başında sunulan ürünlerimiz kadar ürünlerimizin paketleme aşlaması da memnuniyet uyandırıyor. Tarafınıza eksiksiz şekilde gönderilmesi için uygun lojistik alt yapısı da hazırlanmıştır. Ürünlerin yapısında ve paketlemesinde bir bozulma olmadan tarafınıza gönderilmesi için süreç oluşturulmuştur.

Reçel Çeşitleri

İncir ve vişne reçeli muntazam tatları ile sofraların vazgeçilmez ürünleri arasında kendini gösterecektir. İncir reçelinin yumuşak ve içi dolgun yapısı sayesinde vitamin ve mineral desteği alırken aynı zamanda güne bir lezzet şöleni ile başlama imkanını da yakalayacaksınız. Vişne reçeli ise mayhoş yapısı ile tatlıyı çok sevmeyen kişilere dahi kendini sevdirecektir. Her iki reçeli de kilo bazında satın alabilirisiniz. Temin süresinin kısalması için anında lojistik sürece aktarım yapılacaktır. Vişne ve incir reçeli sayesinde sofranıza konuk olan kişileri de bu lezzet ile büyüleme fırsatını yakalayacaksınız. Ürünlerin mevsimlere göre skalaya eklenmesi taraftarıyız. Mevsiminde olan meyvelerin toplanmasının sonrasında reçel haline getirilerek sitemize eklenmesini sağlıyoruz. Siz de hem doğal hem de güvenilir şekilde meyve reçellerine anında ulaşabilirsiniz.

Reçel Fiyatları

Sunulan lezzet ve ürün kalitesine göre talep edilen kilo başı tutarın oldukça makul seviyede olduğu görülüyor. ayrıca özel olarak hazırlamış olduğumuz kampanyalar ile reçellere çok daha indirimli bir biiçiimde erişmeniz de mümkündür. Kampanyalardan haberdar olmak için ürünlerimizi yakından takip etmelisiniz. Sofraların yıldızı olan reçellerin arasına hangi yeni ürünlerin eklendiğini ve hangi ürünlerde indirim olduğunu bu şekilde kolaylıkla tespit edebilirsiniz.

Çerez Kullanımı