1

Sade Lokum

Türk kültüründeki en önemli tatlılardan birisi olan lokum ülkenizde dahil olmak üzere bütün dünyada bilinen lezzetlerden birisidir. Öyle ki Osmanlı saraylarından günümüze kadar ulaşmayı başarmış olan bu tatlı hala tarihini koruyup özel günlerde kendisini yer edinmeye başarıyor. Bayramlarda, kandillerde, hasta ziyaretlerinde ve kız isteme gibi günlerde vazgeçilmezler arasında bulunan lokum tatlı yiyip tatlı konuşmak adetini sürdürmek için mükemmel bir araç oluyor. Günümüzde her ne kadar yerinde çikolata, şekerleme ve türevlerine bırakmış olsa da hala tarihini korumaya devam etmekte. Servet Şekerleme de sizler için eski kültürleri yaşatmaya katkıda bulunmak damakta dağılan, yumuşak ve lezzetli lokumlar ile hem misafirlerinize güzel bir armağan vermenize hem de özel günlerde sevdiklerinize ikramda bulunmaya katkıda bulunur.

Sade Lokum

Asırlardır sevilerek tüketilen bir yiyecek olan lokumun birçok çeşidi bulunur. Geçmişten günümüze kadar gelmeyi başaran lokum çeşidi ise sade lokumlar olarak bilinen lokumun en saf halidir. Yumuşak bir kıvamda olan ve kalitesinden ötürü parmağınızı dokunduğunuzda eski formuna tekrardan kavuşan bu lokumlar bilinen en iyi tatlı çeşitleri arasında edinir. Besin değerleri bakımından da oldukça zengin olan lokum sadece ağzınızı tatlandırmak ile kalmayıp zengin içerikli bir tatlı olarak bilinir.

Sade Lokum Çeşitleri

Neredeyse her üründe olduğu gibi sade lokum çeşitleri de her türlü ağız tadına hitap edebilmek için oldukça geniş bir aralığa sahiptir. Servet Şekerleme ise herkesin ağız tadına hitap eden bu ürünleri geniş bir kullanıcı kitlesine yaymak amacıyla en çok beğenilen lezzetleri sizler ile buluşturur. Sade lokum çeşitleri içerisinde göze çarpanları ise geleneksel naneli, geleneksel gül, karışık meyveli ve bol yer fıstıklı türleri olur.

Sade Lokum Fiyatları

Servet Şekerleme bu eski kültürü yaşatmaya doğrudan katkıda bulunduğu gibi aynı zamanda uygun fiyatlar ile de lokum çeşitlerine kolay ulaşmanıza katkıda bulunur. Oldukça gerçekçi ve adil bir fiyat politikası bulunan Servet Şekerleme neredeyse her türlü ürününde olduğu gibi sade lokumları da en uygun fiyatlar ile sizlerle buluşturur. Üstelik bunları internet üzerinden kolay bir şekilde temin edebilmeniz için son teknoloji yazılımlar ile güvenli ödeme yapabilmenizi ve hızlı bir şekilde siparişinize ulaşmanızı sağlıyor.

Çerez Kullanımı