1

Türk Kahvesi

Türk kahvesi ülkemizde Osmanlı İmparatorluğu’ndan alınan en temel içecek gelenekleri arasında yer almaktadır. Firmamız sayesinde bu geleneksel ürüne en doğal ve harika lezzet ile ulaşabilirsiniz. Sunulan ürün kalitesinin yüksekliğinin yanı sıra öğütme ve kavurma sürecinde de harika bir kalite sergilenmektedir. Sadece kaliteden taviz verilmeden her aşamada birinci kalite mahsuller kullanılarak üretim yapılmaktadır. Bu coğrafyanın en temel içeceklerinden biri olan Türk kahvesini anında sipariş ederek tadını çıkarabilirsiniz. Sadece kendiniz için değil aynı zamanda sevdikleriniz için de sipariş adımını sorunsuz şekilde tamamlayabilirisiniz. Hediye gönderimi olarak da muhteşem bir paketleme ile ürünün istediğiniz adrese gönderilmesini mümkün kılıyoruz!

Türk Kahvesi

Türk kahvesi sayesinde güne harika bir başlangıç yapma hakkını elde edeceksiniz. Sunulan bu harika Türk kahvesi tadı ve yumuşak içimi ile enerjinizi yeniden toplayabilirsiniz. Orta kavrulmuş çok kavrulmuş gibi farklı alternatifler vardır. en çok talep gören ise yumuşak içimli harika lezzeti ile orta kavrulmuş alternatiftir. Kahvenin hazırlanma süreci içerisinde kısıt ateş kullanmanız tavsiye edilmektedir. Pişirme aşamasında nelere dikkat edilmesi gerektiğini, anında ürün ile beraber göndereceğimiz talimatlarda tarafınıza sunacağız. Müşterilerimizin satın aldıkları üründen en yüksek kaliteyi elde edebilmeleri için tüm bilgilendirmeler ve kalite kontrol adımları eksiksiz biçimde tamamlanıyor.

Türk Kahvesi Çeşitleri

Kahve çeşitleri arasında en sevilen alternatif orta kavrulmuş ve öğütülmüş olandır. Bu kahvenin yanı sıra tamamlayıcı bir lezzet olarak dilerseniz lokum da sipariş edebilirsiniz. Lokum ile kahve geleneksel olarak bir arada tüketilen ve birbirini tamamlayan lezzetler arasında yer alıyor. Firmamız lokum alternatifleri ile diyabet rahatsızlığından muzdarip olan kişiler için dahi uygundur. Siparişinizi verirken Türk kahvesine ek olarak lokumlarınızı ve kuru meyvelerinizi de ekleyin. Sizin siparişinizin sisteme düşmesinin hemen sonrasında anında paket hazırlıkları başlayacaktır.

Türk Kahvesi Fiyatları

Kalitenin yüksekliği, gönderim aşamasında gösterilen özen dikkate alındığı zaman fiyat aralığının oldukça makul seviyede olduğu fark ediliyor. Normal fiyat sakalsının üzerinden yaptığımız ek indirimler ile beraber ürünlere çok daha uygun fiyatlı şekilde ulaşma fırsatınız da olacaktır. Kampanyalı dönemlerimizde sipariş vermek sizin için çok daha ekonomik olacak!

Çerez Kullanımı