Yeşil İncir Cipsi
Yeşil İncir Cipsi
Yeşil İncir Cipsi
Yeşil İncir Cipsi
Yeşil İncir Cipsi
Yeşil İncir Cipsi
Yeşil İncir Cipsi

Yeşil İncir Cipsi

İndirim Oranı : %15 İndirim
Fiyat : ₺65,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺55,00(KDV Dahil)
:

Sağlıklı ve Lezzetli Atıştırmalık

Yeşil İncir:  Tadıyla olduğu kadar insan sağlığına sağladığı faydaları ile de ön plana çıkmaktadır. İçerisinde diyet lifi, mineral, vitamin, antioksidanlar bulundurduğu gibi orta boy incirin kalorisi ise yalnızca 35-40 kaloridir. Sağlık açısından ciddi faydaları olan incir içeriğinde sodyum, potasyum, magnezyum minerallerini ve C,B3, B6, B2, K vitaminlerini içerir ve aynı zamanda iyi bir lif kaynağıdır.

Yeşil incir yüksek oranda protein, vitamin ve mineraller içermektedir. Bu özelliği ile hücre yenilenmesini sağlamaktadır.  Kalsiyum, demir, magnezyum, fosfor ve B vitaminlerini yüksek oranda içermektedir. 100 gram kuru incir yenildiğinde vücudun günlük gereksinimi olan kalsiyumun %17'si, demir ile magnezyumun %30'u, fosforun %20'si, B1 vitamininin %5'i, B2 vitaminin ise %4'ü karşılanmaktadır.

Kurutulmuş meyvelerimiz; gıda dezenfektanları ile yıkanarak virüslerin öldüğü 60 dereceden fazla bir ısıda, patentli, kapalı bir sistemde kurutulan gıdalardır.

İlave şeker içermez, ilave tuz, kükürt ya da katkı maddesi ve koruyucu eklenmemiştir.

Muhafaza Koşulları: Ürün ambalajını açtıktan sonra uzun sürede tüketecekseniz buzdolabında muhafaza ediniz. Isı ve ışığa maruz bırakmayınız.

 

 

 

Çerez Kullanımı