1 2 3 >

Baharat

Baharat hem Türk hem de dünya mutfağının vazgeçilmez malzemeleri arasında yer almaktadır. Bazen taze bazen de kurulmuş bitkiler karıştırılarak imal edilmektedir. Baharat üretimi sırasında kaliteye büyük özen gösteriyoruz. Son senelerde baharatların içerisine renklendirici ve tatlandırıcı farklı kimyasalların eklendiği de görülmektedir. Kimyasal kullanılan baharatlar yemeklerin besleyici değerini öldürürken sürekli kullanımda daha büyük sağlık sorunlarına da sebebiyet verebilmektedir. Bu sorunun aşılması için tam olarak doğal bir üretim döngüsü hazırlamış durumdayız. Hazırladığımız tüm baharat karışımlarının kalitesi global manada onaylanmıştır. Yöresel üreticiyi desteklerken aynı zamanda doğal ürünlere ulaşmak için doğru yerde bulunuyorsunuz!

Baharat

Baharat yemeklerin lezzetli bir hale gelmesi için en büyük ipuçları arasında bulunuyor. Yalnızca sebze yemeklerinde değil aynı zamanda et, tavuk ve balık alanında da kullanılabilmektedir. Sadece lezzet bağlamında değil vücudun direnç kazanması ve bünyenin sağlıklı bir hale gelmesi için de muhteşem bir fırsat sunmaktadır. Baharatların bu yüksek kalitesi sayesinde şuana kadar elde ettiğinizi verimliliği daha da üst seviyeye çekeceksiniz! Özellikle kış aylarında yemeklerinizi bol baharatlı hazırlamaya özen göstermelisiniz. Bu şekilde hastalıklara karşı bünyenizin direnç kazanmasını mümkün kılabilirsiniz.

Baharat Çeşitleri

Firmamız tarafından hazırlanan tüm baharat çeşitlerinin harika bir dokuya ve içeriğe sahip olduğu belirtilmelidir. Karışım oluşturulduktan hemen sonra doğal yöntemler ile öğütülür. Bu şekilde kimyasallar karışmadan doğal içeriğin muhafaza edilmesi mümkün kılınacaktır. Doğaya dönüş bizim için en temel çalışma prensipleri arasında kendini gösteriyor! Baharat çeşitlerimiz arasında en sevilen alternatiflerden bazıları; balık baharatı, et baharatı, tavuk baharatı, kahvaltı baharatı, köri,tane kakule, karışık tane karabiber, sarımsaklı karabiber, zerdeçal olarak sıralanmaktadır. Tabi ki baharat skalamız bu ürünler ile sınırlı değildir. Aklınıza gelen tüm baharatların en doğal ve güvenli haline firmamız üzerinden erişim sağlayabilirsiniz.

Baharat Fiyatları

Sunulan bu kalite seviyesine rağmen kişilerin ödemeleri gereken fiyat aralığı oldukça bütçe dostudur. Sunulan harika tat ve dokunun yanı sıra gönderim sırasında yapılan paketleme de ne derece özenli bir çalışma prensibinin geçerli olduğunu bir kere daha yansıtmaktadır. 

Çerez Kullanımı