₺65,00 KDV Dahil
₺80,00 KDV Dahil
%19 İndirim
%19İndirim
1

Kuruyemiş

Kuruyemişlerin mucizevi faydaları bize lezzetli yapılarında sunuluyor. Hem ülkemizde hem de dünyada bu yağlı tohumların muhakkak beslenme zincirine dahil edilmesi önerilmektedir. Kullanılan kuru yemişlerin özellikle doğal olması gerekir. Ne kadar az endüstriyel işlemden geçerse kişilerin elde edecekleri fayda da o kadar yüksek seviyede olacaktır. Kalp sağlığı, damar sağlığı, karaciğer ve cilt sağlığı için harika bir etkiye sahiptir. Bu besinlerin en doğal ve en kaliteli şekilde sofralarınıza getirilmesi için firma olarak büyük çaba sarf ediyoruz. Sunmuş olduğumuz ürünlerin her biri kalite testlerinden geçirilmiştir. Organik olarak temin edilen kuruyemişlerimiz sayesinde hem sizin hem de çocuklarınızın ara öğünlerde sağlıkla tüketebileceği bir alternatif oluşturulacaktır!

Kuruyemiş

Kuruyemiş harika dokusu, tadı ve faydaları ile beslenme düzeninizin vazgeçilmez parçalarından biri olacaktır. Tam bir öğün yapamadığınız zaman vücudunuzun enerjisiz kalmaması için kuruyemişleri tercih edebilirsiniz. Sunmuş olduğumuz kuru yemiş skalası oldukça geniştir. Her müşterimizin kendi istek ve beklentilerine uygun yemiş seçimi yapması için özel olarak oluşturduk! Temin aşamasında da büyük çaba sarf ediyoruz. Siparişinizin tarafınıza kuruyemişlerde tek bir bayatlama dahi olmadan gönderilmesi için tüm ekibimizi ile çalışıyoruz. Ekibimiz siparişlerinize hasar gelmeden belirttiğiniz adrese gönderilmesi için hazırda bekliyor. Tek yapmanız gereken internet sitemizi üzerinden siparişinizi vermek! Ülkemizin en nadide ürünlerine yöresel üreticiler aracılığı ile ulaşmak artık daha kolay olacaktır!

Kuruyemiş Çeşitleri

Kuruyemiş skalamızda bulunan ve en sık tercih edilen alternatiflerden bazıları şu biçimde sıralanır; Antep fıstığı, Siirt fıstığı, tuzlu Datça bademi, soslu fıstık, kaju, ceviz, çiğ kaju, çam fıstığı, fındık. Bu ürünlerin hem tuzlu hem de tuzsuz alternatiflerinin olması müşterilerimizin seçimlerini özgürce yapmalarını sağlamaktadır. Ayrıca çiğ ve kavrulmuş olarak da farklı alternatifler sunulabiliyor. Farklı gramajlarda siparişinizi vererek belirtmiş olduğunuz adrese gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

Kuruyemiş Fiyatları

Sunulan fiyat aralığı size arz edilen ürün kalitesine göre oldukça makul seviyede bulunmaktadır. Ürün kalitesinin bu derece yüksek olduğu firmamızda makul fiyatlar ve ödeme kolaylıkları da memnun bırakıyor. Tek bir tık ile siparişinizi vererek tüm bu ödeme kolaylıklarından istifade edebilirsiniz!

Çerez Kullanımı