1 2 >

Lokum

Lokum kültürümüzün vazgeçilmez parçalarından bir tanesidir. Osmanlı İmparatorluğu’ndan bu yana severek tüketilen ve geleneğimizin aracı sembollerindendir. Türk Lokumu tabirinin ülkemiz ile anılması da tesadüf değildir. Bu noktada firmamız farklı lokum çeşitlerine en doğal ve nitelikli içerik ile ulaşmanız için size fırsat sunacaktır. Şeker ilavesiz lokumlardan başlayarak klasik kaymaklı lokumlara kadar ulaşabilirsiniz. Üretim aşamasında en kaliteli mamullerin kullanılması en temel seçenekler arasında yer alıyor. İçeriğin bu derece doğal ve göz dolduran yapıda olması müşteri memnuniyetimizi de artırıyor.

Lokum

Sadece ürün kalitesinde değil aynı zamanda ürünlerin tarafınıza gönderilmesinde de eksiksiz bir sistem geliştirilmiştir. Bu eksiksiz sistem sayesinde sipariş ettiğiniz ürünlere sorunsuz şekilde erimek artık mümkün bir hal alacaktır. Lokum siparişinizi oluştururken dilerseniz sepetinizin içerisine farklı geleneksel mamuller ve kolonya da ekleyebilirsiniz. Sadece kendinizi için değil aynı zamanda tanıdıklarınız için harika bir hediye alternatifi olarak da tercih etme gibi bir hakkınız vardır. Sunulan bu harika alternatifin üretim sürecinde ve gönderim aşamasında kesintisiz ve yüksek bir kalitenin geçerli olduğunu belirtmeliyiz. Lokum çeşitlerimizin oldukça fazla olması her damak tadına hitap eden farklı skalalar oluşturmamızı sağlamaktadır. Sadece ana madde konusunda değil farklı beslenme tarzlarına uygun da lokum çeşitlerimiz bulunuyor. örneğin diyabet rahatsızlığından muzdarip olan kişilerin de tüketebileceği lokum çeşitlerimiz dahi vardır.

Lokum Çeşitleri

Lokum çeşitleri arasında en sevilen alternatiflerimizden bazıları; bademli sarma lokum, güllü lokum, vişneli çikolatalı sarma lokum, aspir safranlı sarma lokum, şeker ilavesiz fındıklı ve narlı lokum şeklinde sıralanmaktadır. Bu ürünler imal edilirken tam olarak doğal maddelerden istifade edilir. Renklendirici katılmamaya da özen gösterilir. Çocuklarınızın dahi güvenle tüketebileceği bir besin alternatifi üretmek için tüm kadromuz ile çalışmaya devam ediyoruz!

Lokum Fiyatları

Lokumlarımızın üretim sürecinde gösterdiğimiz özen ve sergilemiş olduğumuz kalite memnun bırakıyor. Aynı zamanda bu ürünlerin fiyat aralıklarının da erişilebilir düzeyde tutulmasına daha da büyük önem vermekteyiz. Kampanyalı dönemlerimizden faydalanarak normal fiyatın çok daha altına satın alma gibi bir hakkınız da bulunuyor. Sunulan bu muhteşem ürün fiyat dengesi alışverişinizden aldığınız keyfi artıracak!

Çerez Kullanımı