Tahin Pekmez

Tahin Anadolu coğrafyasının en sık tüketilen besinleri arasındadır. Kavrulmuş olan susamın preslenmesi sonucunda ortaya çıkan besindir. Kalori ve besleyici değer konusunda oldukça yüksek seviyededir. Pekmez ise üzüm, keçiboynuzu gibi farklı maddelerden imal edilebilir. Özellikle üzümden yapılan pekmezin tatlılık oranı oldukça yüksektir. Bu iki besini dilerseniz bir arada dilerseniz de ayrı ayrı tüketebilirsiniz. Özellikle soğuk kış günlerinde içinizi ısıtacak bir öğün hazırlamak isterseniz sofralarınızda muhakkak tahin pekmez ikilisine de bir yer açmalısınız. Tahin pekmez temin ederken doğal olan alternatifleri seçmelisiniz. Firmamız sayesinde tahin pekmez alımında herhangi bir sorun yaşamadan en doğal ürüne 0 kimyasal ile ulaşma imkanını da yakalayabileceksiniz.

Tahin Pekmez

Tahin pekmez besleyici değer bakımından oldukça üst seviyede olduğu için porsiyon kontrolüne dikkat edilmelidir. Bu lezzete karşı koymanın oldukça zor olduğunu tüm müşterilerimizi dile getirmeye devam ediyor! Özel olarak Fethiye’de imal ettiğimiz tahinin yumuşacık dokusu harika lezzeti ile memnun bırakmaktadır. Dilerseniz tek kavrulmuş dilerseniz de çifte kavrulmuş susamdan imal edilen tahinleri sipariş edebilirsiniz. Her müşterimizin damak tadına hitap edecek ürün gamının oluşturulması firmamızın en temel özellikleri arasında yer almaktadır. Firmamızda 500 gram ve 1 kiloluk alternatifleri vardır. Ayrıca daha geniş kapsamlı bir alışveriş yapmak isterseniz kampanyalı paket alternatiflerimize de göz atabilirsiniz. Oldukça tasarruflu fırsatlar sizi bekliyor!

Tahin Pekmez Çeşitleri

Tahin pekmez çeşitleri arasında tahinin ana kıstası tek kavrulmuş ya da çifte kavrulmuş olmasıdır. Pekmez kategorimizde erişim sağlayabileceğiniz alternatifler ise; keçiboynuzu pekmezi, üzüm pekmezi, hurma pekmezi, dut pekmezi şeklinde sıralanmaktadır. Alternatif olarak direkt olarak keçiboynuzu özünü de satın alabilirsiniz. Bu ürünlerin türü ne olursa olsun büyük bir özen ile üretildiğinin belirtilmesi gerekir. Katkı maddesi olmadan yöresel bir alışveriş yapmak ve gönderim sürecinde de sorun yaşamamak için doğru firmadasınız!

Tahin Pekmez Fiyatları

Sunulan yüksek kalite ve ürün çeşitliliğine karşılık sizin tabi olacağınız ücretlendirme makul seviyededir. Sunulan fiyat aralığının bu derece erişilebilir olması müşterilerimizi memnun eden hususlar arasındadır! Tahin pekmez ürünlerini büyük bir güvenlik ile kampanyalı fiyatlar üzerinden satın almak mümkün!

Çerez Kullanımı